piątek, 6 czerwca 2014

Świński nos // Pig nose clear Holika, holika

 Zestaw 3 plasterków na nos, który pomoże nam w wcale z zaskórnikami i czarnymi kropkami na nosie. Jeśli macie ten problem to pewnie wiecie, że walka bywa długa, mozolna i nie zawsze przynosi efekty. Dlatego chwytam się każdej możliwej opcji pomocy. Bo denerwuje mnie dziurawy nos.
Koszt zestawu to ok. 3$ na ebay. Wysyłka przeważnie z Azji - darmowa. Jeśli jednak nie macie konta/nie lubicie korzystać z ebay to Pig Nose Clear dostępny jest również na allegro za kwotę ok. 12zł + przesyłka. Więc wychodzi nas 2 razy więcej. Ale przesyłka przyjdzie do nas w tydzień, a nie dwa bądź miesiąc. Zależy co kto lubo.
Ale jak to działa!
Oczyszczamy twarz i plasterek z step1 nakładamy na nos na 15-20minut. Po tym czasie powoli odrywamy i ścieramy czarne kropki czy co nam tam wyszło z porów. Nos moczymy lekko wodą i mocno dociskamy do niego plasterek z step2. Po 10-15 minutach, gdy plaster jest już całkowicie suchy, zaczynamy powoli ściągać od krawędzi. Ostatni już żelowy plaster kładziemy na nos i czekamy 5-10minut. Ściągamy i to co zostało na nosie wklepujemy w skórę, aby pomóc lepszej absorpcji. Cała czynność trwa w sumie ok. 50-60minut. Trochę sporo. Jednak efekt utrzymał się przez ok. tydzień. Zazwyczaj po 2-3dniach muszę ponawiać aplikację plastrów, bo czarne główki powracają.

Każdy plasterek jest dobrze zabezpieczony. Niestety na opakowaniu wszystko napisane jest znaczkami. Rysunek przestawiający czynność dotyczy tylko step2. Jednak na aukcjach wszystko jest ładnie opisane po angielsku. Więc bez problemu możemy dowiedzieć się co i jak się robi.
Cena jak na jedno użycie jest dosyć spora, bo za tydzień czystego nosa płacimy ok. 10zł. Natomiast przy plastrach PureDerm, których efekt utrzymywał się u mnie przez 2-3dni to za 7zł miałam plastrów (6) na 12-18dni. Ciągłego użytkowania. 
Myślę, że warto wypróbować, a może akurat u was sprawdzi się lepiej. Kto wie :)

Miałyście? Próbowałyście?
Planujecie zakup?

2 komentarze:

  1. Miałam w planach spróbować, ale ebay mnie uszczęśliwił na siłę i finalnie zlikwidował konto. Muszę założyć drugie, dranie! ja bardzo lubię płatki z aktywnym węglem Beauty Formulas.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne te plasterki, chociaż jakoś bardziej chciałabym azjatyckie kremy BB wypróbować :)

    OdpowiedzUsuń