środa, 20 marca 2013

Recenzja #1:Serum do rzęs

Od 14 lutego każdego wieczora na rzęsy aplikuję poniższy specyfik czyli Dynamic Lash Growth Serum do rzęs od IsaDory. Producent deklaruje nam, że po 30 dniach stosowania będziemy miały widocznie dłuższe rzęsy i na taki efekt się nastawiałam. Cóż moje rzęsy albo są oporne, albo produkt nie spełnia moich oczekiwań, bo ... dłuższe są... ale minimalnie co jest prawie niewidoczne. Jednak nie jest to wg mnie całkowity bubel, ponieważ wzmocnił mi rzęsy i teraz nakładając moją ulubioną maskarę, która wcześniej sklejała mi rzęsy (jakoś się do tego przyzwyczaiłam i nic z nią nie robiłam) teraz po jednym przejechaniu po nich tuszem są ładnie pomalowane i rozczesane. Bez używania jakiś dodatkowych szczoteczek itp. Więc myślę, że jest to efekt tego specyfiku. Przy okazji stały się mocniejsze i nie wypadają mi już jak szalone.


Może teraz takie małe podsumowanie:
Dostępność: sklepy internetowe, drogerie z szafami IsaDory. W wielu miejscach możemy dostać to serum, więc tu na +.
Cena: W sklepach internetowych ok 50-60zł, w drogeria od 75-90zł, w zależności czy trafimy na promocję.
Opakowanie: 7ml
Wydajność:  Myślę, że dobra. Po 30dniach mam jeszcze trochę tego specyfiku, ciekawe na ile mi starczy.:)
Konsystencja: To po prostu przezroczysty  żel!
Sposób użycia: Aplikacja jest taka sama jak w przypadku tuszu. Czyli szczoteczką przejeżdżamy po rzęsach. Ja staram się to robić od podstawy, żeby jak najwięcej tego specyfiku dostało się jak najbliżej cebulek.
Spełnienie oczekiwań: Jeśli liczycie na długie firanki rzęs to możecie mieć tu lekki zawód (chociaż wczoraj rozmawiałam z jedną znajomą, która w podobny czasie zaczęła stosować serum i mówi, że u niej rzęsy wystrzeliły do góry).
Drugie zdjęcie wyszło mi jaśniejsze i rzęsy nie wyglądają na ciemne.

PO 30 DNIACH.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz